
-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23457129802
Пральна мінімашинка на 3,5 кг, 8 л, D7906, Зелена/ Портативна складана пральна машинка-відро
1 070 ₴
749 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 395-84-07
- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 749 ₴








