Кошик
19943 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 395-84-07
+380 (63) 250-42-14

Пастки і відлякувачі комах, гризуни

Пастки та відлякувачі для комах та гризунів – це спеціальні пристрої, призначені для контролю та знищення шкідників у будинку, на садовій ділянці, у гаражі чи інших місцях.

Пастки для комах можуть бути різного типу – липкі пастки, електричні пастки, ультразвукові пастки та інші. Вони можуть використовуватися для лову мух, комарів, моль, тарганів та інших комах. Липкі пастки працюють на основі прилипання комах до клейкої поверхні, а ультразвукові та електричні пастки відправляють сигнали, які залучають або вбивають шкідників.

Відлякувачі для комах та гризунів також можуть бути різного типу – ультразвукові, електромагнітні, хімічні і т.д. Вони можуть використовуватися для відлякування мурах, мишей, щурів, комарів та інших шкідників. Ультразвукові відлякувачі створюють високочастотний звук, який не чутний людиною, але турбує комах та гризунів, змушуючи їх залишити область, де встановлено відлякувач. Хімічні відлякувачі можуть використовуватися для відлякування комах, використовуючи неприємні запахи, які вони не люблять.

Пастки та відлякувачі для комах та гризунів можуть бути дуже корисними у боротьбі зі шкідниками, але не слід забувати, що вони не є універсальним вирішенням проблеми. Використання пасток та відлякувачів слід поєднувати з іншими методами боротьби зі шкідниками, такими як прибирання приміщення, використання запахових засобів, гербіцидів тощо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner