Кошик
19622 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 395-84-07
+380 (63) 250-42-14

Спальники

Спальний мішок-це своєрідна ліжко для туриста і мандрівника, яку можна взяти куди завгодно. У поході або перебування в кемпінгу більш, ніж 1 день, взяти з собою один намет - недостатньо, оскільки спати на землі не тільки дискомфортно, але і шкідливо для здоров'я. Спальник захистить вас від зайвої вологи, зігріє при холоді і пом'якшить нерівну тверду поверхню грунту. Скручений спальний мішок зберігається в спеціальному чохлі, який дозволяє максимально стиснути виріб для збереження мобільності і можливості комфортно носити в руці, рюкзаку або на плечі.

Форми спальників і наповнювачі до них
Спальні мішки бувають двох форм:

  • ковдра (з подушкою або без);
  • кокон.

Спальник-ковдра призначений для відпочинку в теплу пору року, оскільки його можна повністю розстебнути по периметру і використовувати як просте ковдру або покривало. Спальний мішок без капюшона - недорогий, має меншу вагу і його зручно використовувати в якості ковдри, в свою чергу, наявність капюшона, хоч і додає вагу, але краще зігріває в прохолодну погоду.

При більш прохолодних погодних умовах, однозначно, потрібно використовувати спальний мішок "кокон". Він має анатомічну форму з метою зменшення ваги і збереження тепла всередині. Його теплоізолюючі показники вище, оскільки він підходящої форми і для виробництва використовується більше утеплюючих матеріалів, відповідно, підвищується і ціна на такий виріб.

На теплоізолюючі якості також впливає тип наповнювача.

Пуховий наповнювач призначений для того, щоб зберігати тепло в морозну погоду. Пух повністю втрачає свої корисні властивості при промоканні, тому пухові спальники рекомендується використовувати у вологоізоляційних наметах. Ці два предмети взаємопов'язані і доповнюють один одного, тому продаж спальних мішків і наметів повинна проводитися спеціалізованому магазині.

Синтетичний наповнювач гірше зігріває, проте він більш вологостійкий. Його призначення-створення комфортних умов для відпочинку при підвищеній вологості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner