Кошик
19622 відгуків
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
+380 (50) 395-84-07
+380 (63) 250-42-14

Тактичні рації та аксесуари

Рація (радіостанція) використовується для встановлення локального зв'язку між двома або більше абонентами. З її допомогою можна абсолютно безкоштовно розмовляти без перешкод навіть там, де не ловить мобільна мережа. Радіус дії залежить від потужності приймача і передавача рації, і може досягати 15-20 км і більше. Це незамінна річ для сотень людей:

  • любителів активного відпочинку (туристів, рибалок, мисливців);
  • водіїв таксі та далекобійників;
  • співробітників великих виробничих об'єктів;
  • силових і охоронних структур;
  • рятувальних служб.

Ви платите тільки один раз-при покупці рації, а не щомісяця, як при мобільних переговорах, а якість зв'язку при цьому залишається незмінно високим далеко від вишок і супутників.

Різновиди рацій
Можна класифікувати радіостанції за типом конструкції:

  • портативний;
  • стаціонарний.

Портативні радіостанції нагадують великі мобільні телефони. Вони працюють від батарейок або акумулятора, відрізняються мобільністю і невеликою вагою. Конструкція максимально проста, тому в ній без проблем розбереться навіть новачок. В основному це рації невисокої потужності, призначені для аматорської експлуатації.

Стаціонарні радіостанції живляться від мережі, і відрізняються високою потужністю. Їх встановлюють в службах таксі та інкасації, вантажному транспорті, на великих морських суднах і об'єктах промислового призначення. Радіус дії збільшується виносної антеною, і може досягати кілька десятків кілометрів. Це професійні моделі для тих, хто повинен завжди залишатися на зв'язку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner