
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23456683901
Двомісний надувний каремат 232х132см, Зелений / Похідний туристичний матрац з подушкою
1 679,24 ₴
1 175,47 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
Завдяки цьому каремату ви зможете насолоджуватися чудовими моментами на свіжому повітрі, отримуючи при цьому чудову підтримку для відпочинку та відновлення сил
Переваги:
- Висока якість
- Швидко надується
- У комплекті є сумка
- Зручні подушки
- Ідеально підійде для подорожей
Опис:
Двомісний надувний каремат розміром 196х125х6см з подушкою – це зручне та практичне рішення для комфортного відпочинку на природі. Виготовлений із високоякісних матеріалів, цей каремат забезпечує надійний захист від нерівностей та вологи землі, що робить його ідеальним супутником для пікніків, походів, кемпінгу та інших активностей на відкритому повітрі.
Завдяки своїм компактним розмірам та легкій вазі, надувний каремат легко транспортувати та зберігати. Його можна швидко накачати за допомогою насоса, що дозволяє швидко готувати його до використання та збирати після закінчення відпочинку. Цей матрац має чудові ізоляційні властивості, які забезпечують помірне збереження тепла, що особливо цінно при нічних походах у прохолодну пору року.
Характеристики:
- Тип: надувний каремат / туристичний килимок
- Колір: зелений, сірий, синій; темно-синій
- Розмір: 196х125х6см
- Розмір в упаковці: 30х12х12 см
- Матеріал: нейлон
- Навантаження: до 200 кг
- Насос: вбудований
Комплектація:
- Надувний матрац 196х125х9 см
- Сумка для перенесення
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1960 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Висота | 60 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 175,47 ₴









