
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 234575482
Акумуляторна газонокосарка 21В 10000об/хв + Диски та Ножі, MK-150B / Ручний триммер для трави на акумуляторі
1 421,65 ₴
995,16 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
Легкий та ефективний акумуляторний триммер – це чудовий інструмент для ретельного догляду за газоном.
Переваги:
- Повна свобода пересування завдяки акумуляторам
- Антивібраційна система для комфортної роботи
- Регульована висота штанги
- Зручна D-подібна рукоятка для комфортного захоплення
- Універсальність завдяки змінним насадкам
- Поворотний корпус двигуна для маневреності
Опис:
Триммер акумуляторний оснащений ножем шириною 150 мм, що забезпечує відмінну продуктивність та акуратний зріз. З літій-іонним акумулятором ємністю 5 А·ч і напругою 21 В, він досягає максимальної частоти обертання 10 000 об/хв, що дозволяє ефективно справлятися із завданнями з обрізання трави та дрібних чагарників. Зручна D-подібна рукоятка забезпечує комфортне захоплення та покращує контроль під час роботи.
Крім того, цей триммер має можливість повороту корпусу двигуна, що дозволяє обрізати траву під різними кутами та зручно працювати навколо перешкод та на нерівних ділянках. Телескопічна штанга з регульованою висотою (47-83 см) дозволяє налаштувати інструмент під індивідуальні уподобання користувача. Вбудовані механізми безпеки гарантують захист від травм, забезпечуючи безпеку під час роботи з інструментом.

Характеристики:
- Тип: Тример / газонокосарка;
- Довжина ручки: 103 см
- Живлення: Акумулятор;
- Ріжучий елемент: Ніж;
- Ширина скошування ножа: 150 мм;
- Максимальна ширина скошування: 150 мм;
- Тип штанги: Пряма;
- Розташування двигуна: Зверху;
- Максимальна кількість обертів: 10000 об/хв;
- Кількість обертів холостого ходу: 3000 об/хв;
- Тип акумулятора: Li-Ion;
- Ємність акумулятора: 5 А.г.;
- Напруга акумулятора: 21 В;
- Час заряду акумулятора: 1.5 години;
- Тип рукоятки: D-подібна (кільцева);
- Складна ручка: Ні;
- Регулювання ручки по висоті: Так;
- Антивібраційна система: Так;
- Вага: 1.4 кг
Комплектація:
- Електрокоса MK-150B;
- Рукоятка - 1 шт;
- Акумулятор – 2 шт;
- Зарядний пристрій – 1 шт;
- Інструкція з експлуатації;
- Набір ключів;
- Захисний кожух;
- 2т диск - 2 шт;
- 40т диск – 1 шт;
- Пластикові ножі - 5 шт;
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Викидання скошеної трави | Бічне викидання |
| Швидкість обертання ножів | 10000 об/хв |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Тип | Газонокосарка |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
- Ціна: 995,16 ₴









