
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234567862
Електропростирадло 150х120см Electric blanket / Простирадло з підігрівом і терморегулятором / Простирадло, що зігріває
564,44 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 395-84-07
- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропростирадло Electric blanket: швидке та рівномірне тепло для вашого комфортного сну!
Переваги:
- Два режими обігріву
- Використовується поверх вашої ковдри
- Легко переноситься
- Посилена ізоляція проводу живлення
- Низьке енергоспоживання
Опис:
Електропростирадло Electric blanket створить затишок та тепло у вашому ліжку за будь-якої погоди. Гладити та піддавати хімічному чищенню заборонено. Виготовлена з м'якого поліестеру, легко чиститься після відключення терморегулятора та кабелю. Два температурні режими. Потужність – 120 Вт, напруга – 220 В.
Простирадло складається з двох шарів приємної на дотик тканини, між якими розташований сучасний силіконовий нагрівач, захищений від вологи. Нагрівач проходить по всій поверхні, забезпечуючи рівномірне прогрівання.
Характеристики:
- Тип: електричні простирадла
- Дворежимний перемикач: 1-й режим (+ 35 до +47 С, 75Вт), 2-й режим (+ 45 до +55 С, 130Вт);
- Довжина шнура: 1.5 м;
- Колір: блакитний
- Розмір: 150х180см, 150х120см
- Товщина: 0.7 см;
- Потужність: 120 Вт;
- Живлення: 220 В.
Комплектація:
- Електричне простирадло Electric blanket
- Упаковка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 150х120см |
- Ціна: 564,44 ₴








