
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234567863
Електропростирадло з підігрівом 150х120см Electric blanket / Електроковдра з терморегулятором
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 395-84-07
- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропростирадло Electric blanket не тільки зігріє, але й розслабить м'язи, подарувавши відчуття спокою та комфортного засинання.
Переваги:
- Компактність у складеному вигляді
- Низьке енергоспоживання
- Два режими обігріву
- Використання поверх ковдри
- Легкість транспортування
- Міцний провід із посиленою ізоляцією
Опис:
Електропростирадло Electric blanket із приємного поліестеру зігріє ваше ліжко у будь-яку погоду, ставши незамінним супутником у холодні вечори. Прання та хімчистка заборонені. Вона складається з двох шарів м'якої тканини із сучасним вологостійким силіконовим ізоляційним шаром між ними.
Вбудований нагрівач забезпечує рівномірний прогрів усієї поверхні. Простирадло має два режими нагріву і споживає 120 Вт при напрузі 220 Вольт.
Характеристики:
- Тип: електричні простирадла / простирадло з підігрівом
- Дворежимний перемикач: 1-й режим (+ 35 до +47 С, 75Вт), 2-й режим (+ 45 до +55 С, 130Вт);
- Довжина шнура: 1.5 м;
- Колір: сірий
- Розмір: 150х180см, 150х120см
- Товщина: 0.7 см;
- Потужність: 120 Вт;
- Харчування: 220 В.
Комплектація:
- Електричне простирадло Electric blanket
- Упаковка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 150х120см |
- Ціна: 599 ₴









