
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234573809
Електричне простирадло з підігрівом, від мережі, 150х120 см / Електропростирадло / Ковдра з підігрівом
756 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 395-84-07
- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична грілка-простирадло подарує вам тепло та затишок у холодну пору року лише одним натисканням кнопки!
Переваги:
- Швидке нагрівання.
- Рівномірний розподіл тепла по всій поверхні.
- М'який та приємний на дотик матеріал.
- Зручне керування за допомогою пульта.
- Захист від перегріву.
- Функція автоматичного вимкнення.
- Ідеально підходить для холодного сезону.
- Економічне енергоспоживання.
Опис:
Насолоджуйтеся комфортним і теплим сном з нашим гріючим простирадлом! Вона поступово розподіляє тепло, створюючи комфортну атмосферу для спокійного відпочинку. М'який, приємний матеріал та кілька температурних режимів дозволять вам вибрати ідеальну температуру.
Проста у використанні, простирадло управляється за допомогою зручного пульта дистанційного керування. Вбудований захист від перегріву гарантує безпеку, а автоматичне відключення додасть зручності. Створіть теплу та затишну атмосферу у вашій спальні у холодні зимові вечори!
Характеристики:
- Тип: ковдра з підігрівом / електричне простирадло
- Розмір: 150х120 см
- Кількість режимів: 2
- Товщина: 5 мм
- Довжина кабелю: 140 см
- Споживана потужність: 75 Вт
- Живлення: мережа 220В
- Матеріал: поліестер
Комплектація:
- Електроковдра
- Сумка
- Упаковка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 150 см |
| Довжина шнура | 1.4 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Машинне прання | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 756 ₴









