
-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23459276902
Міні пральна машинка з віджимом, 3л, від USB, 25,5х15см, Зелений / Портативна пральна машина
978,58 ₴
685,01 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 395-84-07
- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний об'єм води | 3 л |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
- Ціна: 685,01 ₴









