
-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23456641904
Надувний туристичний матрац (188х58х6 см) Outdoor Sleeping, Синій Кемпінговий надувний каремат з подушкою
855,72 ₴
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 395-84-07
- +380 (63) 250-42-14Особа з обслуговування клієнтів
- +380 (67) 495-53-82
- +380 (66) 891-64-06ОПТ
- +380 (67) 387-56-04Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний каремат Outdoor Sleeping Black зробить сон і відпочинок в умовах походу комфортним і приємним!
Переваги:
- Якісні та довговічні матеріали;
- Підтримує хребет та знижує напругу м'язів;
- Настроюваний рівень надування матраца;
- Компактні розміри та вага у складеному вигляді;
- Стильний та сучасний дизайн;
- Універсальне використання
Опис:
Каремат туристичний Outdoor Sleeping Black забезпечує м'якість, найменше шарудіння та ковзання, приємний на дотик, водонепроникний і звичайно найбільш міцний варіант із усіх матеріалів, представлених на ринку. Важко описати віртуально, але дешеві варіанти можуть нагадувати пластик за тактильними відчуттями.
Цей надувний килимок туристичний каремат використовує запатентовану технологію повітряних осередків, які саморегулюються. Він підлаштовується під індивідуальну форму тіла для максимального комфорту та оптимальної підтримки хребта під час сну та збереження тепла.

Характеристики:
- Тип: каремат надувний / туристичний килимок
- Матеріал: нейлон + поліуретан;
- Призначення: для відпочинку, кемпінгу, універсальне;
- Матеріал: пластиковий;
- Розміри: 188х58х6 см;
- Тип каремата: надувний;
- Колір: чорний, сірий, темно-сірий, зелений, синій
- Розміри в упаковці: 27х10 см;
- Вага: 750 г
Комплектація:
- Надувний туристичний каремат Outdoor Sleeping Black;
- Чохол;
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 599 ₴









